FAQ

 Q: Jak się zarejestrować i zająć miejsce noclegowe?
A: Rejestracja użytkowników na stronie jest otwarta od 20:00 w dniu 20.06.2019. Wybór pokojów możliwy jest również na stronie od 20:00 w dniu 25.06.2019 pod warunkiem wpłacenia wcześniej zaliczki w wysokości 50 zł. Przed wybraniem miejsca w pokoju konieczne jest więc wpłacenie środków na konto, nawet jeżeli w profilu widoczny jest jedynie koszt akredytacji.

Q: Zrobiłem przelew. Kiedy moja wpłata zostanie zaksięgowana? Czy mogę to przyśpieszyć?
A: Księgowanie wpłat nie jest automatyczne i czasem trwa to kilka dni, ale przeważnie już następnego dnia roboczego kwota wpłaty powinna być zaksięgowana, zwłaszcza w okresach przed terminami wpłat. Jeżeli na drugi dzień roboczy nie masz wpłaty, a zależy Ci na szybkim jej zaksięgowaniu skontaktuj się z nami.
W szczególnych i uzasadnionych przypadkach możliwe jest księgowanie na podstawie wygenerowanego w systemie bankowym pliku PDF z potwierdzeniem przelewu, jednak wszelkie opóźnienia i wątpliwości związane z tak potwierdzoną transakcją rozstrzygnięte być mogą na niekorzyść wpłacającego i skończyć nawet banem.

Q: Jakie miejsca w pokoju mogę wybrać? Co oferuje hostel?
A: W hostelu dostępne są miejsca w pokojach jednoosobowych, dwuosobowych i trzyosobowych. Każdy pokój ma łóżka pojedyncze. Prysznice i toalety są oddzielne na korytarzu. Do dyspozycji jest kuchnia dla gości. W cenie noclegu jest śniadanie.

Q: Wszystko fajnie, ale ile to kosztuje?
A: Sama akredytacja uprawniająca do wstępu kosztuje 25 zł. Koszt noclegu ze śniadaniem zależy od wielkości pokoju i wynosi 127 zł za miejsce w pokoju 3 osobowym, 130 zł za miejsce w pokoju 2 osobowym i 150 zł za miejsce w pokoju 1 osobowym. Koszt akredytacji i miejsca w pokoju należy oczywiście zsumować.

Q: Mam problem i nie wiem gdzie mam się zgłosić.
A: Pisz śmiało na grupie KungFurowej, Organizatorzy i Helperzy pomogą w granicach swoich możliwości. Jeśli masz jakąś poważniejszą sprawę – pisz na wiadomości do organizatorów na privie, na grupie na Telegramie lub skorzystaj z formularza kontaktowego tutaj.

Q: Czy mogę przyjechać na KungFur szybciej i/lub zostać dłużej?
A: Organizatorzy umożliwiają jedynie wykupienie noclegu w hostelu z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę.  

Q: Czy obiady są w cenie?
A: Nie, hostel zapewnia tylko śniadania. W okolicy hostelu bez problemu znajdziesz restauracje. Więcej szczegółów znajdziesz w dziale o lokalizacji.

Q: Nie widzę abym otrzymał jakiekolwiek maile.
A: Sprawdź w folderze Spam oraz czy wprowadziłeś prawidłowy adres.

Q: Nie mogę się zalogować, a na pewno wpisuje dobrze hasło!
A: Konta blokują się po 5 nieudanych próbach zalogowania. Zresetuj je, lub też skontaktuj się z organizatorem.

Q: Czy mogę przyjechać ze zwierzakiem?
A: Niestety, hostel nie oferuje takiej możliwości.

Q: Jak z ciszą nocną? Jeśli jest, to od której?
A: Cisza nocna jako taka nie obowiązuje, a my wierzymy w wasz zdrowy rozsądek. Jeśli zajdzie potrzeba zwrócimy uwagę by zachowywać się ciszej.

Q: Chciałbym poprowadzić prelekcję, do kogo się zgłosić i do kiedy mam czas?
A: Prelekcję można zgłosić w formularzu, który znajdziesz na dedykowanej podstronie.

Q: Potrzebuję kilku rzeczy do prowadzenia prelekcji, czy mogę liczyć na pomoc, czy wszystko powinienem załatwić we własnym zakresie?
A: Napisz do organizacji – postaramy się pomóc jak najwięcej. Im wcześniej dasz znać, tym łatwiej będzie zorganizować to, czego potrzeba. 

Q: Skąd będę wiedział, że mój panel został zaakceptowany?
A: Po głosowaniu uczestników konwentu zostaną wytypowane prelekcje, które cieszyły się największym zainteresowaniem. Jeśli Twój pomysł zostanie wytypowany, organizatorzy poinformują Cię o tym.

Q: Czy będzie Dealer's Den?
A: Niestety, nie przewidujemy miejsca na Dealer's Den.

Q: Co dostaję przy akredytacji?
A: Badge'a i smycz, które trzeba mieć zawsze przy sobie. Upoważniają do poruszania się po terenie konwentu.

Q: Jednak nie dam rady przyjechać, czy odzyskam pieniądze?
A: Możesz odsprzedać komuś swoją wejściówkę po konsultacji z organizatorami. Ewentualne zwroty możliwe są tylko przed 30 lipca 2019.

Q: Czy kupię wejściówkę na miejscu?
A: Na chwilę obecną nie przewidujemy takiej możliwości.

Q: Jestem niepełnoletni, czy mogę przyjechać?
A: KungFur jest imprezą organizowaną dla dorosłych, dlatego jeśli jeszcze w dniu imprezy jeszcze nie jesteś pełnoletni, to zapraszamy na ewentualną kolejną odsłonę.

Q: Czy hostel jest przystosowany dla niepełnosprawnych?
A: Niestety nie. Pokoje są na piętrach, a hostel nie posiada wind. Jeśli jednak chcesz przyjechać, a pokonanie schodów byłoby dla Ciebie problemem – napisz do organizatorów, może będziemy w stanie pomóc. Jeżeli nie potrzebujesz noclegu to nie ma problemu - sale konferencyjne są na parterze.

Q: Czy będzie FurWalk?
A: Tak. O ile pogoda dopisze. 

Q: A fursuit longue?
A: Niestety nie.