O Kungfurze

O KungFurze słów kilka

Jest to konwent fanów fantastyki i furry w tematyce krajów azjatyckich, ze zmieniającym się co roku motywem przewodnim, którego integralną częścią jest jedno ze zwierząt kalendarza chińskiego – to, które patronuje okresowi, w którym ma miejsce konkretna edycja.

Kungfur 2022 – tym razem (oby) bez obostrzeń ;3

Tęskniliście? Bo my tak. Z tego też powodu wracamy do Was i w tym roku! Trzymajmy wszyscy kciuki (pazury, kopyta i co kto tam ma) aby w tym roku obyło się bez obostrzeń. Będziemy informować na bieżąco, gdyby coś się w tej kwestii miało zmienić.

KIEDY?

21-23 października 2022

TEMAT W tym roku

Rok Tygrysa niesie ze sobą iskrę nadziei na przetrwanie katastrofy klimatycznej, w wyniku której znany nam świat zaczął drastycznie zamarzać... jest nią Pan Vilkford i jego Wieczna Lokomotywa! Wyruszcie razem z nami w podróż rodem z historii o Snowpiercerze - odpoczywajcie w kabinach pociągu lub balujcie do białego rana w imprezowych wagonach. Obsługa pociągu zapewni wam wiele atrakcji podczas tej długiej podróży i zadba o komfort każdego pasażera z dala od konfliktu z Matką Naturą.

Gdzie odbywa się konwent?

W tym roku KungFur ponownie odbędzie się w Boutique Hotel’s III al. Piłsudskiego 10/14 w Łodzi.

Jaki jest koszt imprezy?

Sama akredytacja wynosi w tym roku 75zł. Ponadto ceny pokoi za dwie doby ze śniadaniami dla jednej osoby to:
1 osobowy 388 zł (razem z akredytacją 463)
2 osobowy 228 zł (razem z akredytacją 303)
3 osobowy 175,33 zł* (razem z akredytacją 250,33*)

Ilość Miejsc

Chcąc zachować kameralny klimat imprezy, łączna ilość miejsc** wynosi 200:
- 120 miejsc z noclegiem,
- 80 bez noclegu;
 

*Cena po zaokrągleniu w dół kosztów pokoju podzielonych na trzy
** Ilość miejsc bez noclegu może ulec zmniejszeniu w przypadku pojawienia się obostrzeń dotyczących zgromadzeń i imprez.