O KungFurze słów kilka:

Jest to konwent fanów fantastyki i furry w tematyce krajów azjatyckich, ze zmieniającym się co roku motywem przewodnim, którego integralną częścią jest jedno ze zwierząt kalendarza chińskiego – to, które patronuje okresowi, w którym ma miejsce konkretna edycja.

Z czym to się je...?

Podczas tworzenia KungFura, organizatorzy stawiają na przystępność imprezy oraz kameralność. Jest to dobre miejsce aby rozpocząć swoją przygodę z konwentami furry, odpocząć od większych imprez lub po prostu spotkać się ze znajomymi!

Co dziać się będzie:

Konwent stawia głównie na rozwój interakcji międzyludzkich, nie zabraknie jednak prelekcji, fursuit walku (spaceru po wyznaczonej trasie osób w cosplay'ach), turniejów, konkursów, games roomu i innych atrakcji!  Co więcej, samemu możesz jakąś zgłosić i poprowadzić.

W tym roku:

Korea Północna, rok świni, totalitaryzm… folwark zwierzęcy! To motywy obecnego konwentu, który będzie miał miejsce w Boutique Hostel w Łodzi w dniach 4 - 6.10.2019r.

Gdzie odbywa się konwent?

W tym roku KungFur ponownie odbywa się w Łodzi, ale impreza przeniesiona została do innego obiektu. W tym roku gości nas Boutique Hostel, który udostępnia nam zarówno miejsca noclegowe, jak i sale konferencyjne. Więcej o lokalizacji dowiecie się z odpowiedniego działu.

Jaki jest koszt imprezy?

Cena akredytacji pozostała niezmieniona względem zeszłego roku i wynosi wciąż 25 zł. Cena hostelu natomiast zależy od wielkości pokoju i wynosi 127 zł za miejsce w pokoju 3 osobowym, 130 zł za miejsce w pokoju 2 osobowym i 150 zł za miejsce w pokoju 1 osobowym. Cena noclegu obejmuje też śniadanie. Koszt akredytacji i miejsca w pokoju należy oczywiście zsumować. Można oczywiście brać udział w imprezie nie wykupując miejsca noclegowego.